Różnowo ART

Forum projektu Różnowo ART


#1 2010-12-20 14:23:51

Effa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 23
Punktów :   

Warsztat wokalny

Warsztat wokalny, a dokładnie kolędowy zrobimy w pierwszym tygodniu 2011 roku, może np. czwartek (to wolny dzień od szkoły) i może piątek, po 18.-tej, bo będzie problem z sobotą i niedzielą.

Jednak nie przyjedzie Adam Kosewski, o którym wcześniej pisałam, bo termin koncertu nie pasuje mu. Tak więc, postanowiłam, że sama poprowadzę te warsztaty i nauczę Was kilku kolęd, piosenek świątecznych, wpasowujących się też w przedstawienie. 

Dajcie znać czy te dni Wam pasują.

Ze względu na to, że zaoszczędzimy trochę pieniędzy z powodu tego, że Adam nie przyjedzie (ja pieniędzy nie wezmę za prowadzenie), pomyślałam sobie, czy nie zrobić dodatkowo jeszcze jednego warsztatu, o którym już kiedyś myślałam, czyli warsztaty bębniarskie, nauka gry na kongo, jambe, bongosach itp., bardzo fajna sprawa, brałam udział w czymś takim .

Co Wy na to?

Offline

 
Projekt pod patronatem stowarzyszenia "Warmińska Wieś" Partnerzy: Urząd Gminy Dywity; Sołectwo wsi Różnowo; Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach. Ten projekt jest realizowany pod patronatem DG Edukacja i Kultura, program "Młodzież w działaniu" z ramienia Unii Europejskiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl